„Tolik se stydím, že jsem neměla žádné podezření, ani jednou,“ řekla Nordegrenová magazínu People s tím, že přitom v posledních třech a půl letech byla díky těhotenstvím, dětem a škole mnohem častěji doma. „Prošla jsem si peklem. Je těžké mít takový život a najednou přemýšlet: byla to všechno lež?“ doplnila.

Nordegrenová uvedla, že se snažila manželství zachránit, ale neúspěšně.

K mediálním zprávám o násilnostech mezi ní a manželem po zveřejnění Woodsových afér řekla, že jsou to lži. „Nikdy mezi námi nebylo žádné násilí,“ poznamenala.

Woodse si tato bývalá švédská modelka vzala v říjnu 2004 a má s ním dvě děti - tříletou holčičku a rok a půl starého chlapce. Manželovy nevěry byly vyzrazeny po jeho autonehodě loni v listopadu. Postupně se přihlásilo třináct žen, že s ním měly poměr. Woods se manželce, blízkým i příznivcům v únoru veřejně omluvil. Na to se léčil, než začal znovu hrát.

Pár byl rozveden v pondělí. Děti budou ve střídavé péči. Spekuluje se o sumě, kterou soudce Nordegrenové přiznal. Podle médií dostane přes sto miliónů dolarů (téměř dvě miliardy korun). Nordegrenová to při rozhovoru nepotvrdila.

Nordegrenová s Woodsem

Elin Nordegrenová s Tigerem Woodsem

FOTO: Shaun Best/Files, Reuters