Zlomený kotník zpěvačce ošetřili řečtí lékaři přímo na místě dovolené a nohu zafixovali sádrou. Bohužel ale nastaly komplikace.V Česku museli lékaři Basikové znovu nohu zlomit kvůli špatně srůstajícím kůstkám.

Doporučené články

To ale bohužel nebyl konec komplikací. "Musela jsem na další operaci a do kotníku jsem dostala šroub," prozradila zpěvačka. Po necelých dvou měsících, které zpěvačka trávila především na lůžku, lékaři dovolili vyndání šroubu. A to dokonce předčasně.

Jiří Korn, Bára Basiková a Kamil Střihavka na TK Jesus Christ SuperStar

Jiří Korn, Bára Basiková a Kamil Střihavka na TK Jesus Christ SuperStar

FOTO: Michaela Feuereislová

"Bára Basiková říkala, že jí mají šroub vyndat až začátkem září, ale kvůli zkouškám muzikálu Jesus Christ SuperStar, kde zpívá hlavní ženskou roli Máří Magdaleny, žádala uspíšení. I doktoři usoudili, že hojení vypadá dobře a Báře vyhověli, " řekl Novinkám mluvčí Hudebního divadla Karlín Tomáš Matějovský.

Basiková se začátkem září přidá k souboru, který už měsíc intenzivně zkouší. Premiéra muzikálu je plánována na 11. listopad. Vedle zkoušek nyní zpěvačku čekají rehabilitace a také plánuje zpevnit postavu. "Vždycky, když trošku vyjdu z formy, chodím na bailine, což je trénování svalů pomocí elektrošoků na pražský Anděl. Co nevidět se tam zase nastěhuju," řekla se smíchem Novinkám Basiková.