"V současné době dostávám v předběžném opatření od Zdeňka opravdu jen dva tisíce měsíčně. Ani jeden z nás jsme totiž nestihli včas podat daňové přiznání," řekla Novinkám Erbová.

Po rozvodu by to ale hokejista Mladé Boleslavi, na jehož měsíční výplatní pásce je prý i šestimístná částka, nerad příliš měnil.

Vlaďka Erbová s manželem Zdeňkem Bahenským a dcerou Viktorkou

Vlaďka Erbová s manželem Zdeňkem Bahenským a dcerou Viktorkou

FOTO: Michaela Feuereislová

"Zdeněk mi dal návrh, že mi bude dávat pět tisíc měsíčně a tři tisíce bude Viktorce spořit. Na to jsem opravdu nekývla. Navrhla jsem deset tisíc, což se mému manželovi zřejmě zdá moc," říká modelka.

Smutný fotbalista Sparty Tomáš Řepka po gólu Eindhovenu

Fotbalista Tomáš Řepka je novou láskou Vlaďky Erbové

FOTO: Peter Dejong, ČTK/AP

Erbová žije s dcerou v bytě v domě se zahradou v pražské Ruzyni. Měsíčně platí nájemné kolem dvaceti tisíc korun. "Chtěla jsem bydlet v baráčku se zahradou hlavně kvůli dceři. Vikča si na zahradě hodně hraje a taky je kolem krásný klid," vysvětluje Vlaďka.

"Je mi vyčítáno, že jsem špatná máma, že dávám Vikču často někam na hlídání. Není to pravda. Beru opravdu už jen dobře placené práce a jistě každý pochopí, že z dvou tisíc měsíčně, co mi na dceru dává tatínek, bychom žít nemohly," dodává Erbová, které je velkou oporou její nový partner, kapitán pražské Sparty Tomáš Řepka.