Prvním majitelem čísla byl bývalý ředitel bulharského Mobitelu Vladimir Grašnov, který také číslo vydal. Zemřel v roce 2001 na rakovinu v pouhých 48 letech. Navzdory dokonalé profesní kariéře a čistým obchodním záznamům kolují dodnes zvěsti, že jej jeho obchodní rival otrávil radioaktivní látkou.

Vražda v Holandsku

Číslo se poté neznámým způsobem přesunulo na šéfa bulharské mafie Konstantina Dimitrova (31), který byl v roce 2003 zastřelen v Holandsku nájemným vrahem. Do země tulipánů si přijel zkontrolovat svůj kartel zaměřený na pašování drog.

Vrah si Dimitrova našel na náměstí Dam v Amsterdamu, kde zrovna jedl s bulharskou modelkou Ceci Krassimirovou. Mobilní telefon měl v tu chvíli u sebe. Říká se, že za vraždou stáli ruští mafiánští bossové, kteří žárlili na jeho pašerácké obchody.

Další obchodník s drogami

Tím ovšem série smrtí neskončila. Číslo převzal po dvojici nešťastníků pochybný realitní makléř Konstantin Dišliev. Ten dokončil podivnou šňůru incidentů, když ho zastřelili v roce 2005 před indickou restaurací v bulharském hlavním městě. Zjistilo se, že Dišliev stál za pašováním obrovského množství kokainu. Zemřel krátce poté, co policie zabavila zásilku drog z Kolumbie v hodnotě bezmála čtyř miliard korun.

Od té doby bylo číslo nečinné a policie měla inkriminovanou SIM kartu během vyšetřování u sebe. Policejní šetření již skončilo, ale číslo už po něm funkční nebylo a asi už ani nebude. Šéfové mobilního operátora ho totiž nechali zcela zrušit. Pokud se na něj nyní někdo pokusí zavolat, dozví se, že je číslo mimo pokrytí sítě.