"On na té fotografii nemůže být. Ženě řekl, že jede na cvičení a teď by se tu fotil s misskami. Měl by doma peklo," hlásil veliteli jeden z policistů situaci svého kolegy a vyvolal tím hromový smích u všech ostatních. Jen dvě nejkrásnější Češky roku 2010 se pouze cudně uculovaly. Pozornosti a pohledů, kterých se jim dostávalo od mužů zákona, si byly dobře vědomy.

Missky křtily novou výrobní linku v Kyselce a všude po nich zůstávala sladká spoušť.

Missky křtily novou výrobní linku v Kyselce a všude po nich zůstávala sladká spoušť.

FOTO: Jakub Kynčl, Novinky

Jitka Válková, která je jinak relativně zanícená vinařka, byla v neděli pokřtít novou výrobní linku Karlovarských minerálních vod v hodnotě zhruba půl miliardy korun. "Aspoň bude mít čím to víno zapíjet," vtipkovali karlovarští novináři přítomní slavnostnímu křtu.

Do toho vršku se nevejdeš Verčo, smála se při vybírání plavek Jitka Válková.

Do toho vršku se nevejdeš Verčo, smála se při vybírání plavek Jitka Válková.

FOTO: Jakub Kynčl, Novinky

To Veronika Machová, která bude Českou republiku reprezentovat na mezinárodní soutěži Miss World, si potrpí na sladké drinky: "Na víno ani tak nejsem, ale taková Piňa Colada, tu opravdu můžu," nezastírala dlouhonohá blondýnka. Ta si v Karlových Varech spolu s Jitkou Válkovou a Miss Vitalita 2010 Carmen Justovou přebrala jednu z výher, pitný režim na celý rok.

Česká Miss World 2010 Veronika Machová, Česká Miss Vitalita 2010 Carmen Justová a Česká Miss 2010 Jitka Válková si přebraly výhru, kterou získaly za svůj úspěch na soutěži krásy - šek na pitný režim.

Česká Miss World 2010 Veronika Machová, Česká Miss Vitalita 2010 Carmen Justová a Česká Miss 2010 Jitka Válková si přebraly šek, který získaly za svůj úspěch na soutěži krásy.

FOTO: Jakub Kynčl, Novinky