"Při předvádění plavek nebo prádla si vždycky dáváme jako modelky pozor, aby nám z horního dílu nevykouklo víc, než je třeba, a nakonec to odnesu dolním dílem," usmívala se modelka. "Naštěstí jsem pod dolním dílem plavek měla kalhotky v tělové barvě. Takže všechno dopadlo v pohodě. Nechci si ani představit, co by se dělo, kdybych je neměla," upřesnila pro Novinky Dvořáková.

Gábina Dvořáková na otevření casina

Gábina Dvořáková na otevření casina

FOTO: archiv

Gábina je i díky vztahu s Leošem Marešem jako modelka čím dál více vyhledávaná. "Je pravda, že práce je víc a především za mnohem vyšší honoráře. Určitě to je ale nejen kvůli Leošovi, ale také titulní stránce Playboye," prozrazuje.

Gabriela Dvořáková, přítelkyně Leoše Mareše, se svlékla pro pánský časopis

Gabriela Dvořáková, přítelkyně Leoše Mareše, se svlékla pro pánský časopis

FOTO: Jan Tůma/Playboy

O Leošovi Marešovi nechce Gábina příliš hovořit. "Je to komplikované a upřímně jsem už z toho unavená," říká.

Leoš Mareš s Gábinou udržuje poměr rok a půl. Stále ji ale oficiálně jako svoji přítelkyni neoznačil.

Gábina v Českých Budějovicích studuje Pedagogickou fakultu a v budoucnu se chce věnovat profesi učitelky. Ještě před tím by si ale ráda pořídila rodinu. "Až dodělám školu, určitě bych miminko chtěla. Chci být mladá maminka a spokojený vztah a rodina je pro mě na prvním místě," dodala na otevření casina v Krči.

Vedle Gábiny se na módním mole objevili Vlaďka Erbová, 2. nejkrásnější muž světa Josef Karas, Michaela Štoudková a Agáta Hanychová, která ten den oslavila 25. narozeniny. Vendula Svobodová na akci přebrala výtěžek z tomboly, který činil 23 300 korun.