"Měli bychom se stěhovat na konci května. Před velkým stěhováním si ještě odlétáme na dva týdny odpočinout na Floridu. Letíme v pondělí. Pro malou Salmu to bude první let v životě, když nepočítám ty, co byla ještě v bříšku," řekla Novinkám Belohorcová.

Nábytek do nového domu, který leží jen pár stovek metrů od vily Karla Gotta na pražské Bertramce, už mají nakoupený. "Zbývají jen obklady, dlažba a koupelny. Koncem května bychom se měli stěhovat," upřesnila moderátorka

Belohorcová s přítelem Vlastou a dcerou Salmou budou obývat čtyři pokoje. "V patře jsou tři pokoje, jídelna, kuchyň a koupelna. Dole v přízemí bude taková Vlastova klubovna a koupelna. Říká se, že když má chlap své útočiště a Playstation, že se ztratí sexuální život. Snad mě to nepotká," směje se Zuzana.

Dům, kterému se přezdívá české Melrose Place, bude opravdu luxusní. V ložnici budou mít žhavou novinku - kulatý sprchový kout. Terasa a zimní zahrada pak obklopují celý dům a z klubovny Vlasty bude přímý vstup k bazénu.

Vlasta má byt na Malé straně a Zuza luxusní byt na pražských Vinohradech. "Oba si necháme, rozhodně prodávat nic nebudeme," prozradila.

Dům koupili za hotové. "Nejsem zastánkyní hypoték. Radši menší luxus a za hotové než závazek na desítky let," dodala moderátorka.