Lucie Bílá na internetové televizi Stream uveřejnila první soukromé video v rubrice Top Blog. Bílá bude videa ze soukromého života zveřejňovat pravidelně. V prvním díle se Bílá ukázala v roli kmotřenky.  Své kamarádce Veronice Záhorské z Luhačovic pokřtila s kamerou za zády dceru Julii Hanu.

 VIDEOBLOG Lucie Bílé ZDE

Lucie Bílá na křtinách

Lucie Bílá se stala kmotrou dcery své kamarádky.

FOTO: stream

„Je málo takových přátel v mém životě, jako je maminka malé Julie, je málo lidí, u kterých se cítím tak doma jako u ní a její rodiny, a málo těch, pro které bych za jejich přátelství udělala cokoliv. Být kmotrou malé Julinky je pro mě pocta,“ prozradila Lucie Bílá.

Lucie Bílá na křtinách

Lucie Bílá na křtinách malé Julie Hany

FOTO: stream

S Veronikou Záhorskou se zpěvačka seznámila na charitativní akci v Luhačovicích. Veronika ji pořádala, Lucie přijala pozvání a na akci zpívala.

Lucie Bílá na křtinách

Lucie Bílá věnovala Julii krásný červený svetřík.

FOTO: stream

"Vloni v létě, když jsem byla ještě těhotná, se mě zeptala, jestli budeme miminko křtít a zda by mohla být kmotrou. Musím se přiznat, že mě to zaskočilo, ale protože si myslím, že už ji znám velmi dobře a vím, jak úžasný je to člověk, jsem hrozně ráda, že má Julinka, kromě mého tatínka, za kmotru i Lucku Bílou," upřesnila Záhorská.