Americká média tvrdí, že po dokončení léčby, pár tráví společně veškerý čas. Společnost jim dělají pouze jejich děti. Zdá se navíc, že dvojice plánuje návrat do svého společného domova v Orlandu na Floridě.

Zatím chtějí oslavit první narozeniny syna Charlieho. Pár má ještě dvouletou dcerku Sam.

Světoznámý golfista se přiznal k nevěře koncem minulého roku po dopravní nehodě, kdy byl ve společnosti cizí ženy. Následně začaly vyplouvat na povrch početné milostné aféry s nejrůznějšími barmankami a hosteskami.

Woods svým chováním však ztratil více než jen důvěru své ženy. Odstoupilo od něj hned několik sponzorů s prohlášením, že by spojování jejich firmy s nevěrným golfistou nadále poškozovalo jejich image. Woods v prosinci prohlásil, že na neurčito přeruší svou účast na golfových turnajích.

Podle médií Woods nenavštívil kliniku z důvodu, že by trpěl závislostí na sexu, ale proto aby mu odborníci pomohli s problémem v jeho chování tak, aby mohl získat vše, co doposud budoval a žít spořádaný rodinný život. Podle nepotvrzených informací se některých částí jeho léčby účastnila i jeho žena.