"Jedno vím jistě, ze mě tanečník nikdy nebude. Naučit se i těch pár kroků byl naprostý horor. Musel jsem mít i několik soukromých hodin s choreografkou," prozradil Novinkám Slezáček, který v muzikálu Děti ráje hraje jednu z hlavních mužských rolí. Z muzikálu byla nadšená. "Bylo to skvělý. Moc jsem se bavila," řekla Alena.

"Už chápu, proč jsi mě nebral na diskotéky během našeho vztahu. Vlastně jo. Jednou jsme byli. A to jsem tě tam seznámila se Simonou," dodala dnes už se smíchem Šeredová. A zřejmě na toto seznámení Alena dlouho vzpomínala, protože Simona Krainová byla důvodem rozchodu a Bořek si ji později vzal za manželku.

Dnes už jsou Šeredová a Slezáček opět přátelé. Vzájemně si po představení ukazovali s nadšením fotky dětí. Bořek má sedmiměsíčního Kolju, Alena má s fotbalistou Gigi Buffonem dva syny - dvouletého Louise Thomase a měsíčního Davida Lee.

Šeredová do Čech přiletěla v polovině minulého týdne i se syny. Pro měsíčního Davida to byl první let. "Zvládl to super. Žádný problém nebyl, celý let prospinkal," prozradila Novinkám. V Praze se zdrží do úterý. "Vracíme se i s Gigim zase na Vánoce. Štědrý den trávíme každý rok v Čechách u mých rodičů," dodala Šeredová.