"Mám velikost 39, u některých bot i 40, tak jsem měla smůlu. Do velikosti 37 bych se nenarvala ani náhodou," posteskla si pro Novinky Kateřina Sokolová. "Holt mám nohu jako slon," smála se sexy Sokolová. Organizátoři měli s výběrem modelek velkou práci. Krásky měřící 180 cm zkrátka nohu popelky nemívají. Jediná Miss, která se pyšní malou nožkou je vicemiss ČR 2007 Veronika Chmelířová.

Účast Veroniky všechny překvapila, protože v této době měla bojovat o titul Miss Europe. "Krátce před začátkem organizátoři soutěž zrušili, zřejmě z finančních důvodů. Oni to prezentovali tak, že je odložená. Bohužel mi ale zablokovali odlet na jinou soutěž, uvažovalo se o Miss Intercontintal," říká smutně Veronika.

Na akci se prezentovaly nejen boty Scholl, ale také džíny Miss Lollipop, které navrhla právě Miss ČR 2007 Kateřina Sokolová. Je to její návrhářská prvotina. "Dlouho jsem si myslela, že Scholl jsou jenom zdravotní boty, ale vůbec ne. Když jsem ale viděla novou kolekci, která je krásná a trendy, tak jsem o spolupráci neváhala," dodala Sokolová.