"Lékaři mi dokonce na prvním ultrazvuku opravdu řekli, že čekám dvojčata," řekla Novinkám Alice Bendová. „Manžel má dokonce v rodině dvojčata ob generaci, tak mi to přišlo i velmi pravděpodobné. Navíc to pro mne bylo i vysvětlení, proč vypadám jako v šestém měsíci," směje se Alice. Nakonec se na dalších vyšetřeních ale ukázalo, že Alice čeká pouze jednoho potomka a zřejmě pořádného obříka.

Bendová vyrazila na závěrečnou párty seriálu Velmi křehké vztahy, který se loučí po pěti letech na obrazovce televize Prima. Rozloučit se s VKV přišla i Dana Morávková, která už před časem seriál opustila a "utekla" do konkurenční Ordinace v růžové zahradě.

A co budou dělat hvězdy seriálu nyní? "Do dubna mě čekají tři premiéry v Divadle na Vinohradech. Rýsuje se mi nějaká práce pro televizi, ale to ještě nemůžu říkat. Nejde o seriál, ale i do toho bych určitě šel. Drží člověka pořád v akci a to je fajn," řekl Novinkám Daniel Bambas.

"Čeká mě zkoušení divadelního představení s Honzou Revaiem a Pavlem Novým a pravděpodobně mě uvidíte zase v seriálu. Protože ještě nemám podepsanou smlouvu, nemůžu upřesnit. Jde o seriálové nabídky konkurenční televize, tak uvidíme co vyjde," dodala Zuzana Dřízhalová.

Scénáristky Velmi křehkých vztahů Jitka a Kateřina Bártovy už dokonce pracují na dalším seriálu. "Do konce roku budeme odpočívat. Přiznám se, že už ale připravujeme další projekty, a to i seriálové," prozradila Kateřina Bártů.