Pracovník videopůjčovny Blockbuster zoufale nechtěl na noční směnu do práce, a tak přišel s nápadem jako vystřiženým z nepovedeného hollywoodského béčka. Do lýtka si vrazil vroubkovaný nůž na pečivo a posléze zavolal do svého zaměstnání.

Telefonát se ovšem zjevně nepovedl podle Aaronových představ. Zaměstnavateli řekl, že ho cestou do práce napadli tři muži v černém.

Poté, co se pobodal, musel být hospitalizován v nemocnici, která neprodleně uvědomila policii. Dramatický příběh přiměl policisty rozjet velkou akci, na kterou bylo nasazeno velké množství policistů i speciálně vycvičených psů, kteří měli za úkol najít trojici pachatelů. Situace se ovšem značně zkomplikovala, když si policie prohlédla záběry pouličních kamer z místa, kde se měl incident odehrát. Kamery totiž logicky nemohly zaznamenat žádný útok.

Křivá výpověď

Policisté tak začali znovu mladého muže vyslýchat, a když trochu přitlačili, tak Aaaron Siebes kápl božskou. Přiznal, že si zranění udělal sám, aby se vyhnul práci. Okamžitě byl tak obviněn z křivé výpovědi a zdržování policie.

Siebers později policistům řekl, že si roztrhl své pracovní kalhoty při skateboardingu a nechtěl ztratit práci kvůli tomu, že by přišel bez nich. Místo toho, aby do práce zavolal s nějakou běžnou výmluvou, tak se raději pobodal. Nůž se stopami po krvi na ostří a rukojeti policisté později objevili v jeho batohu.