Lutovská se na Miss Universe umístila mezi deseti nejkrásnějšími dívkami a svůj úspěch v Čechách pořádně oslavila. "Byli jsme s přítelem Radovanem a maminkou na večeři a pak už jsme s přítelem utíkali domů užívat si jeden druhého," řekla Novinkám Lutovská.

Mezi Bahamami a Českou republikou je šestihodiný časový posun a tak Lutovská dlouho nemohla usnout. "Radovan byl myslím rád, že jsem nepadla únavou. Kvůli jet - lagu usnout," směje se Česká Miss.

Lutovská se na letišti vítá se svým přítelem Hynkem Radovanem.

Lutovská se na letišti vítá se svým přítelem Hynkem Radovanem.

FOTO: René Volfík, ČTK

O tom, že se na Miss Unverse dostane mezi nejkrásnějších deset dívek, netušila. "Občas mi někdo z organizátorů řekl, že jsem favoritkou, ale myslela jsem si, že to možná říkají všem dívkám. Chovali se k nám ke všem stejně. Ani Venezuelanka, která nakonec vyhrála, neměla žádná privilegia," vysvětlila Lutovská, která sama na vítězství tipovala Miss Dominikánské republiky.

Za postup do Top 10 Iveta dostala finanční obnos. "Částku neřeknu, mám to ve smlouvě," vysvětlila.

Ve čtvrtek odjela Iveta s přítelem Radovanem do rodné Třeboně. Volné chvíle si budou užívat do soboty. Pak už Ivetu čeká práce. "Příští týden se do Třeboně ale vrátím. Jdu kamarádce Lucce  za svědka na svatbě," dodala Lutovská.