Lucie Borhyová nafotila kalendář na řecké Krétě, Petra Faltýnová ve Španělsku. Zuzana představí ve svém kalendáři krásy Prahy „Chtěli jsme jít trošku jinou cestou. Krásek fotících se ve vlnách už bylo víc než dost,“ řekla Novinkám produkční kalendáře Michaela Fotulová.

Novinky byly u toho, když Zuzana fotila na střeše jednoho klubu v Praze. Na focení jsou vyhrazené pouhé dva dny. „Fotíme od sedmi ráno do deseti večer. Už jsem strašně unavená. Včera v tom strašném vedru jsem navíc fotila v kožichu na kraji střechy, kde nebylo zábradlí. Bylo mi z toho vedla tak mdlo, že jsem se bála, že omdlím a spadnu dolů,“ řekla Blesku Jandová.

Podle informací Novinek inkasovala za focení úřadující Miss ČR 500 tisíc korun. „Honorář je královský. Jsem velice spokojená. Víc nepovím,“ řekla Novinkám Zuzana Jandová, která už na nafocení kalendáře dostala od jiného klienta nabídku loni. Honorář tehdy měl činit 50 tisíc korun a tak Jandová nabídku nepřijala.

Původně měly stát před fotoaparátem Martina Tisa společně dvě krásky – Zuzana Jandová a Kateřina Sokolová. Obě ale chtěly svůj sólo kalendář a tak si produkce musela vybrat. Jednomyslně se shodla na stále ještě úřadující Miss ČR Zuzaně Jandové.