Podle soudu nebylo prokázáno tvrzení uveřejněné v článku s názvem "Hanka, manželka homosexuálů“ a dalšího s titulkem "Záhadný sex“ uveřejněném v pátém čísle periodika Show v roce 2003, kde bylo mimo jiné napsáno, že Štefan M. se ke své sexuální orientaci nikdy veřejně nepřiznal, i když si to o něm cvrlikají vrabci na střeše a že podle zdroje z jednoho časopisu pro gaye si prý platí manažera, který mu shání koloušky.

"Většina z nich je prý z Německa a podezíráme ho, že k nám taky patří,“ uváděl spekulace údajně čerpané z homosexuálního časopisu bulvár Show.

"Městský soud v Praze zjistil, že žádným z provedených důkazů nebylo zjištěno, že by žalobce byl homosexuálně orientován a že předmětná informace týkající se žalobce, pro kterou žalovaná strana neměla žádné podklady, představuje zvlášť závažný zásah do osobnostních práv. Za závažné soud považuje i to, že informace posloužily i jako zdroj k obdobným článkům pro jiná média. Rozhodnutí Nejvyššího soudu je konečné a není proti němu přípustný žádný opravný prostředek,“ potvrdil výsledek jednání Právu mluvčí NS Petr Knötig.