"Dopřávám si je každý den. Potřebuji většinou dva, abych se najedl," řekl muž žijící ve Wisconsinu. V osmdesátých letech si Gorske navíc ke svým oblíbeným sendvičům objednával i hranolky, ale s tím skončil v průběhu devadesátých let.

"Někdy mi lidé říkají, že jsem blázen, ale mně je to úplně ukradené. Důležité je respektovat lidi takové, jací jsou. Jen chci, aby lidé chápali, že se nezměním," uvedl Gorske s tím, že prý vůbec nemá problém vybavit si těch osm dní, kdy nemohl ukojit svou chuť po kalorické pochoutce.

Jedním z osmi dnů, kdy si za posledních 36 let sendvič nedal, byl například den smrti jeho matky. Bylo to totiž její přání, aby ho aspoň v tento den vynechal. Dalším dnem byla sněžná bouře v zimě roku 1982, kdy místní pobočka rychlého občerstvení vůbec neotevřela.

"Toho dne jsem si navykl schovávat si nějaké v mrazáku," uvedl Gorske. V jeho mrazáku tak vždy najdete jeden až dva Big Macy, v zimě pak dokonce raději zvyšuje zásoby na čtyři až pět.

I přes své nezdravé stravování se drží muž v dobré kondici. Měří 188 centimetrů a váží zhruba 82 kilogramů. Pohyb ovšem není Gorskemu cizí. Denně ujde pravidelně zhruba 16 kilometrů.