Policista Brandon Reidel byl na pravidelné obchůzce se svým kolegou, když zahlédli něco, co nedokázali popsat. Pro případ, že by jim někdo nechtěl věřit, okamžitě zapnuli kameru ve svém automobilu a zachytili na záběrech něco, co mnoha lidem jasně připomíná nepolapitelného tvora chupacabru.

Legendární chupacabra by měla vycházet ven ze svých úkrytů pouze v noci, o to je podivnější video, které policisté natočili za bílého dne.

Chupacabra je v mnoha legendách znázorňován jako krvežíznivá bestie.:. Chupacabra je v mnoha legendách znázorňován jako krvežíznivá bestie.foto: Profimedia

"Nejdřív jsme nevěděli, co to je, vypadalo to trochu jako kojot, ale když jsme na to stvoření přiblížili záběr, tak bylo jasné, že to kojot není," řekl jeden z policistů.

Zadní končetiny delší než přední

Stvoření je bez chlupů, má velmi dlouhý čenich a kratší přední končetiny než zadní, což přesně odpovídá popisu tvora opředeného mnoha legendami. "Prostě to nevypadá jako normální kojot, pes či něco podobného," řekl Reidel.

Přesto, že nebyl v Cueru ve státě Texas nebyl nikdy žádný oficiální objev učiněn, město tvrdí, že je vskutku domovem tohoto tvora a že je místním maskotem. Šerif uvedl, že by si přál navázat spolupráci s důvěryhodnými vědci, aby se podařilo co nejrychleji celou záhadu vyřešit.