Jednoznačně největší děs v očích měla Zuzana Kantová, která si však všechny atrakce náležitě užívala. "Bylo to super, vážně mě to bavilo,“ řekla pohledná dívka ze Statenic.

Od plic si zařvala i Miss ČR Zuzana Jandová, která krátce poté, co skočila do černé trubky, ve které byla úplná tma, dala průchod decibelům upřímného strachu. Dokonce se čekající britští turisté místního pracovníka raději ptali, zda na ně nečeká v trubce nějaké speciální překvapení.

Při vší zábavě se ale finalistkám nevyhnula menší zranění. Taťána Šedivá si lehce odřela záda a Miss sympatie Romana Čechovská si při nešťastném dopadu po jedné z jízd na tobogánu narazila ruku. "Není to nic vážného, ale vím o tom,“ řekla Novinkám večer po náročném dni Čechovská.

:. Zuzana Jandová před hlavní mešitou v Šarm aš-Šajchu. Foto: APK./2

Je až zázrak, že si celý den dívky dokázaly tak užít, jelikož se pondělní návštěva Hard Rock Cafe Sharm el Sheikh protáhla až do časných ranních hodin, a tak nebylo úplně jednoduché vstát a vypadat na focení alespoň trochu čerstvě. "Hard Rock Cafe nikdy svou atmosférou nezklame a tím, jak se všichni bavili, jsem se o tom jen přesvědčila,“ uvedla Hana Srbová z agentury APK./2, která soutěž Miss ČR pořádá.

Středa se pak nesla ve znamení odpočinku, jelikož se finalistky dočkají poslední noční party – útulný podnik Little Buddha v centru Naama Bay, který vybral pro finalistky zástupce cestovní kanceláře Blue Style, by měl být jedním z nejhezčích zážitků celého pobytu, který se již pozvolna chýlí ke konci.