Osmnáctiletá princezna navštěvuje Marlborough College v hrabství Wiltshire. Tam byla také přistižena, jak skotačí nahá v parku. Britský deník Sun se odkazuje na jednoho z členů univerzitního personálu, kterého probudily laškovné výkřiky. Když se podíval z okna, spatřil přibližně tucet mladých studentek, jak v parku tancují bez jakéhokoliv oblečení.

Zdá se, že se dámské jízdy nezúčastnil ani jeden zástupce mužského pohlaví a ani jedna z dívek nebyla pod vlivem drog. Jeden ze studentů školy tvrdí, že hlavní roli sehrála přílišná konzumace alkoholických nápojů.

"Nebylo to nic víc než skotačení na konci letního zkouškového období. Skupina těchto dívek byla pokárána, to je celé," řekl zdroj z královské rodiny.

Škola stojí 800 tisíc ročně

Princezna Eugenie je nejmladší dcerou vévody z Yorku a žije většinou ve stínu své o rok starší sestry Beatrice, která je často focena během divokých večírků a zahraničních dovolených. Její mladší sestra je na škole, kde studuje zejména umění a jeho historii, premiantka. Školné na Marlborough College stojí přibližně 800 000 korun ročně.