Pljuščenko stál za zrodem této show a byl její hlavní hvězdou, na ledě se objevil ve čtyřech vystoupeních. Hrál si s publikem a přiváděl halu do varu skvělými krokovými pasážemi s výjimečným nasazením i tanečním projevem.

Verner předvedl vítěznou jízdu z ME

Až téměř do samého závěru exhibice si fanoušci počkali na Vernera. Úřadující mistr Evropy na pražském ledě v ohlušující atmosféře zopakoval číslo z evropského šampionátu.

Kvůli studiu se nezúčastnil jiných vystoupení Králů ledové arény, už v pátek ho na fakultě tělesné výchovy a sportu čeká zkouška z fyziologie. "Moc jsem toho od mistrovství světa nenatrénoval, ale pro vás jsem se snažil," vzkázal z ledu nadšenému publiku.

Na ledě se objevili i Sabovčík a Kovaříková s Novotným

Exhibice nabídla fanouškům krasobruslení hvězdy několika desetiletí. Jozef Sabovčík sice bronzovou medaili na olympijských hrách získal před čtyřiadvaceti lety, ale v Praze vystřihl mladistvé vystoupení na rockovou hudbu, během nějž navíc stihl políbit trenérku Vlastu Kopřivovou.

Dlouhým potleskem diváci ocenili i vystoupení mistrů světa v kategorii sportovních dvojic z roku 1995 Radky Kovaříkové a René Novotného. Pár se s vidinou pražské exhibice nedávno po několika letech vrátil společně na led.

Publikum se skvěle bavilo nejen krasobruslením. O hudební doprovod se starali mimo jiné houslista Edvin Marton a ruský zpěvák Dima Bilan. Diváky zaujali i akrobat na ledě Sergej Jakimenko a tanečníci s obručemi Violetta Afanisojevová a Peter Dakk.