Obřad se má prý uskutečnit v Ženevě nebo Monte Carlu. "Richard je muž, kterého jsem ve svém životě milovala nejvíce," citovala bývalou první dámu novinářka Anna Bittonová ve své knize "Cécilia".

S Attiasem se Sarkozyová zná již delší dobu. V roce 2005, kdy zažívala manželskou krizi, se za ním dokonce na šest měsíců do New Yorku přestěhovala. Začátkem roku 2006 se ale ještě vrátila do Paříže k manželovi. Loni v říjnu se ale rozvedli.

Sarkozy si mezitím našel přítelkyni, exmodelku a nyní zpěvačku Carlu Bruniovou, s níž se podle francouzského tisku minulý týden oženil. Tuto informaci ale zatím stále nikdo oficiálně nepotvrdil. Matka Carly a také francouzský premiér François Fillon řekli, že o svatbě nic nevědí.

Překotné a neuspořádané poměry v osobním prezidentově životě jsou podle sociologického institutu BVA i jedním z důvodů silného poklesu popularity Sarkozyho. Obliba šéfa Elysejského paláce poprvé poklesla natolik, že má nyní více odpůrců než příznivců.

Prezidenta podporuje 45 procent Francouzů, zatímco 48 procentům vadí. Dalším důvodem nižší popularity je pokles kupní síly obyvatelstva, ačkoliv Sarkozy sliboval, že se zasadí o její vzestup.