"Jsem ráda, že se mi zatím podařilo sehnat všechny ty dárky. Je to jen začátek, který všechno odstartuje. A já se chci v budoucnu věnovat a pomáhat právě zvířatům. Zvlášť psy mám ráda, sama mám jednoho doma. Nechápu jak někdo může zvířata schválně mrzačit a ubližovat jim," řekla Lucie Hadašová.

Proto se Česká Miss rozhodla pomoci útulku v Libni, ve kterém jsou právě týraní a starší psi a který je odkázán pouze na dotace a dary od lidí. Lucie má doma yorkšírského teriéra jménem Čiki a její babička zase našla před rokem opuštěného malého voříška a teď se o něj stará. Psi potřebují podle jejích slov péči a lásku.

"Někteří psi v útulku jsou staří, slepí či postižení a nemají šanci, že si je někdo vezme domů. A několik z nich už chtěli jejich majitelé utratit. Podaří se nám udat jen pár psů. My totiž prověřujeme, zda se potom pejsek dostane do dobrých rukou a jsme rádi, když se tak stane. Naše pejsky si třeba může osvojit nějaký starší člověk, který má psy rád, a v případě nemoci či jiné události je může vrátit zpátky do útulku," řekla Olga Abrahamová z psího azylu.

Hadašová chce pomoci více útulkům

"Ráda bych zůstala s tímto útulkem, ale když to vyjde, tak bych se chtěla angažovat i v dalších. Bude to záležet také na tom, jak se mi bude dařit sehnat sponzory. Moc ráda bych pomohla i někde na Moravě, konkrétně asi v Hodoníně. Nezapomínám na to, odkud pocházím. Ale na libeňském útulku se mi opravdu líbí, že tam psi nejsou v kotcích," řekla Novinkám Lucie Hadašová.

"Ta paní, která se tam o ty pejsky stará toho má na sebe opravdu hodně. A to jí tam opravdu moc lidí nepomáhá. Říkala jsem si, že bych chtěla dát dohromady partu dívek ze soutěže, se kterými bychom jí tam přišli pomoct třeba s úklidem a tak podobně. Práce tohoto typu mi vážně nevadí, tak doufám, že na tom budou holky podobně," dodala pro Novinky Česká Miss 2007.