Jedinou sázkovou kanceláří, která kursy na soutěž Miss ČR vypsala, je společnost Synot tip, s jejímž bookmakerem jsme v sobotu také mluvili. Když byly počátkem dubna kursy na dívky vypsané, byla hlavní favoritkou Šárka Cojocarová ze Svobodných Heřmanic s kursem 3,5. Na druhém místě ji pak následovala Gabriela Kořínková s kursem 3,8. Cojocarová byla favoritkou zřejmě i díky zisku titulu Miss 1. jarního dne.

Po deseti dnech sázek je ale vše jinak, jasnou favoritkou sázkařů je Miss Bohemia Kateřina Sokolová. "Nejvíce sázek jsme přijali právě na Kateřinu Sokolovou, jejíž kurs tak spadnul až na velmi nízkých 1,8. Lidé na ní mají nasázené desetitisíce korun a mezi sázkami na její osobu nechyběla také samostatná sázka přesahující deset tisíc korun," řekl Novinkám bookmaker společnosti Synot tip Pavel Krejčí.

Dívka z Průhonic Novinkám na soustředění v Egyptě řekla, že si raději vůbec nechce připouštět, že by mohla být favoritkou. Sázkaři však tohoto názoru jsou. Druhou největší favoritkou je pro sázkaře Miss Moravia Veronika Pompeová s kursem 3. Trojici favoritek doplňuje právě Miss 1. jarního dne Šárka Cojocarová.