"Vítězka předvedla ve volné disciplíně scénku s pohybovým cvičením. Dlouho totiž vystupovala v lidovém pěveckém a tanečním souboru Havířovské babky. Je pověstná svou láskou k pohybu a zvítězila v konkurenci dalších sedmi babiček z celého regionu řekla sociální pracovnice Kateřina Surůvková z pořádajícího domova důchodců v Havířově.

Miss Senior se nezalekla ani otázky jednoho z porotců, který se zajímal o to, jaká se jí líbí barva spodního prádla. "Samozřejmě, že červená, ale ani černá není špatná," reagovala pohotově paní Anna, která svým vystoupením jednoznačně přesvědčila, že jí není cizí humor ani dobrá zábava.

Podle Surůvkové babičky soutěž velmi prožívaly a mnohé byly před porotou, v níž nechyběli ani ředitelé domovů důchodců, velmi nervózní. Jedna babička dokonce vše prožívala natolik, že ze stresu odstoupila ještě během soutěže. "Určitě to babičkám zdvihne sebevědomí, mají radost, že ve svém věku ještě něco dokázaly, určitě se dostanou i více do povědomí obyvatel domova," podotkla Surůvková.