Hlavní obsah
Foto: Ondřej Kořínek, Novinky

Vodafone postihl výpadek sítě, problémy hlásili lidé z celého Česka

Zákazníci společnosti Vodafone se v celé republice potýkali od úterního poledne s výpadky mobilního signálu. Nefungoval jim internet, hlasové hovory ani odesílání a přijímání textových zpráv. Problémy se sítí potvrdil Novinkám i samotný operátor.

Foto: Ondřej Kořínek, Novinky
Vodafone postihl výpadek sítě, problémy hlásili lidé z celého Česka

„Aktuálně se mohou někteří naši zákazníci z technických důvodů setkat s potížemi se signálem,“ uvedli zástupci operátora ve 13 hodin na svých facebookových stránkách.

Před druhou hodinou však byly služby většině zákazníků opět zprovozněny. „Zákazníkům, kteří měli kolem poledne problém s přihlášením do sítě, doporučujeme nyní telefon restartovat. V tuto chvíli by mělo být přihlášení do sítě a služby opět funkční. Někteří zákazníci z oblasti Prahy 5 mohou ještě zaznamenat komplikace s 2G daty, na nápravě pracujeme,“ řekla Novinkám Adéla Konopková z tiskového oddělení Vodafonu.

Co způsobilo výpadek, zatím operátor neuvedl. „Příčiny, které potíže se signálem způsobily, nyní analyzujeme. Všem, které dnešní komplikace postihly, se velice omlouváme,“ dodala Konopková.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků