Hlavní obsah
Operátoři se před Vánocemi zaměří na nabídku mobilních zařízení. Foto: Profimedia.cz

Operátoři budou před Vánocemi zákazníky lákat na zlevněné mobily

Operátoři se před Vánocemi zaměří na nabídku mobilních zařízení. Společnost O2 nabídne zlevněné mobily s LTE, T-Mobile poskytne slevu na Samsung a zavede službu výměny starých telefonů za nové. Vodafone vánoční nabídku představí během listopadu. Vyplývá to z vyjádření firem.

Operátoři se před Vánocemi zaměří na nabídku mobilních zařízení. Foto: Profimedia.cz
Operátoři budou před Vánocemi zákazníky lákat na zlevněné mobily

Vánoční prodeje u O2 odstartují v sobotu 1. listopadu. Operátor nabídne více než 20 mobilů a tabletů s technologií LTE určenou pro vysokorychlostní internet se slevou od několika stokorun až po 1000 Kč. K tomu budou moci získat bonus až 3000 korun na datové služby v rámci měsíčního vyúčtování během následujících šesti měsíců.

O2 do Vánoc plánuje pokrýt vysokorychlostním internetem 93 procent obyvatel. Internetem 4G LTE pokrývá především místa, na kterých dosud nebyla vysokorychlostní síť k dispozici.

T-Mobile zlevní vybrané modely Samsungu plošně o 1000 korun. Novinkou je služba Fresh, která umožní získat každých 12 měsíců nový mobilní telefon. Měsíční poplatek se odvíjí od ceny pořizovaného modelu a pohybuje se od 49 do 199 Kč měsíčně. Běžně musí zákazník s pořízením čekat dva roky, až mu vyprší smlouva. Starý mobil operátor vykoupí a o to sníží cenu nového přístroje.

V Česku je přes 14 miliónů aktivních SIM karet a vedle tří klasických mobilních operátorů na trhu působí kolem 60 virtuálních.

Může se Vám hodit na službě Zboží.cz:
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků