„Aplikace nabízí k poslechu přes 1,5 miliónu skladeb z katalogů všech předních hudebních vydavatelství. Skladby lze poslouchat on-line nebo stáhnout do mobilu a poslouchat i off-line. V mobilním telefonu lze skladby vyhledávat,“ uvedli zástupci Microsoftu v internetovém obchodě Marketplace.

Poslouchat hudbu on-line bude možné v aplikaci zdarma, zpoplatněno bude jen stahování skladeb do paměti mobilního telefonu paušální částkou 149 Kč měsíčně. První měsíc však budou mít majitelé mobilních Windows i tuto funkcionalitu zdarma.

Aplikaci MusicJet je možné stáhnout již nyní do PC. V něm funguje nejen jako katalog hudby, ale i jako přehrávač, jehož ovládání je po levé straně dole či v menu „Přehrávání“. Přehrávač disponuje základními funkcemi, na které jste jistě zvyklí z jiných aplikací, a to: přehrávání, pauza, přeskakování skladeb vpřed i vzad, posun v rámci skladby, náhodné přehrávání, opakování přehrávání, nastavení hlasitosti atd. Více informací o funkcích a možnostech přehrávače naleznete na stránkách Seznamu.

Pokud se vám nechce na aplikaci MusicJet pro Windows Phone čekat až do června, můžete zdarma na libovolném telefonu i počítači poslouchat hudbu díky internetové hudební televizi Mixér.cz, která byla spuštěna na konci minulého měsíce. Naleznete ji na internetových stránkách www.mixer.cz.

Nová Hudební televize Mixér.cz

Hudební televize Mixér.cz je funkční na počítačích, tabletech i mobilních telefonech.

FOTO: Novinky