Steve Jobs již v minulosti často sám reagoval na výtky, které na jeho produkty mířily ze strany nespokojených zákazníků. Nyní, když jeden uživatel nového mobilního telefonu iPhone 4 popisoval své obtíže s udržováním dobrého signálu, odpověděl Jobs velmi zajímavě.

Uživatel si stěžoval, že když drží telefon na dvou specifických místech (přímo souvisejících s anténou, tak zcela ztratí signál. Jobs zareagoval podle serveru CNET poměrně suše: "Tak se tedy vyhněte tomu, abyste ho držel tímto způsobem."

Stanovisko je spíše úsměvné

Apple následně vydal oficiální stanovisko: "Uchopení každého mobilu se projeví na výkonu jeho antény. Některá místa jsou pak horší než jiná, vzhledem k umístění antény. To se týká každého mobilního telefonu. Pokud se vám něco takového stane u našeho iPhone 4, vyhněte se tomu, abyste ho brali za levý spodní roh způsobem, kdy rukou pokryjete obě strany černého proužku v kovovém pásu. A nebo si na něj jednoduše pořiďte nějaký obal.

Když Apple ohlásil nový iPhone4, byly hliníkové rámy popisovány jako něco, co by mělo přijímání signálu naopak výrazně pomáhat. A nejen samotnému signálu, ale i funkcím jako je Bluetooth, Wi-fi nebo GPS.