Hlavní obsah

Mikroskopicky přesné výkony na živém oku a k tomu všemu mnoho věcí okolo, které vás od všeho rozptyluje. Zdá se vám to jako dobrý nápad na hru? Pak pokračujte ve čtení.

Videohra Glaucoma – oční chirurgie

Glaucoma patří do toho druhu her, které si vystačí s málem. Prakticky celou obrazovku pokrývá černá, jen barevně vyznačené abstraktní oční pozadí a do toho malý bílý čtvereček, se kterým máte pohybovat. Vše je však neuvěřitelně titěrné a do toho se ještě prostředek pohybuje.

Podobných her zaměřených na koncentraci a jemnou motoriku jsme tu měli už spoustu a nemálo z nich skočilo rozbitými klávesnicemi, monitory anebo jinými demonstracemi výbuchů vzteku. Avšak dokáže-li něco probudit tak silné emoce, pak to v sobě má ukryto náboj jakési přitažlivosti.

Tu ještě podporuje zajímavá psychedelická hudba, která náramně ladí s baervným pojetím a vůbec celou koncepcí hry. Není to sice záležitost na kdovíjak dlouhou dobu, ale můžete si být jisti, že ty krátké okamžiky budou intenzivní.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků