Hlavní obsah

Střípky z největšího herního veletrhu

Minulý týden se americké Los Angeles proměnilo v Mekku všech herních nadšenců. Ty největší gamingové společnosti totiž v rámci veletrhu E3 odhalovaly na západě USA své plány pro nadcházející měsíce. Přinášíme přehled titulů, které rozhodně ještě stojí za pozornost.

Střípky z největšího herního veletrhu

Prim hrály na letošním ročníku nové hry, i když například Microsoft se podělil o některé informace týkající se chystané televizní konzole s názvem Scarlett. Všechny zajímavé tituly, které byly k vidění v rámci veletrhu E3 naleznete v rubrice Hry a herní systémy.

K vidění bylo ale i několik střípků, na které nebyl větší prostor. A právě proto se jim budeme věnovat v tomto souhrnném článku.

The Outer Worlds

Letos 25. října by měla vyjít ve verzi pro konzole i PC očekávaná hra The Outer Worlds. Jde o titul od studia Obsidian Entertainment, kteří stojí například za oblíbenou hrou Fallout New Vegas. Herní ukázka vypadá velmi slibně.

Trailer ke hře The Outer Worlds

Video: archiv tvůrců

Roller Champions

Skoro to vypadá, že Ubisoft se snaží navázat na úspěšný titul Rocket League, který učaroval v různých koutech světa desítkám tisíc hráčů. Hra nazvaná Roller Champions však místo automobilů vsadila na kolečkové brusle. Cíl je jednoduchý – prohodit disk brankou soupeře.

Ukázka ze hry Roller Champions

Psychonauts 2

Na všech platformách – tedy na PC i konzolích Xbox One a PlayStation 4 – vyjde druhý díl Psychonauts. To je poměrně překvapivé, neboť herní dům Double Fine Studios nově spadá pod americký Microsoft. Původně se tedy předpokládalo, že dvojka bude k dispozici jen pro Xbox a počítače s Windows.

Trailer ke hře Psychonauts 2

Video: archiv tvůrců

Gods and Monsters

Tvůrci úspěšného titulu Asassin's Creed Odyssey se snaží zaujmout s úplně novou hrou Gods and Monsters. Trailer toho sice příliš neukázal, nicméně už nyní je jasné, že prim budou hrát bohové a nejrůznější monstra, jak už koneckonců napovídá samotný název. Podle ukázky půjde o adventuru s prvky RPG, chybět nebudou ale ani logické hádanky. Gods and Monsters má datum premiéry 25. února 2020.

Ukázka ze hry Gods and Monsters

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků