Hlavní obsah

Když se řekne 3D akce, každý si představí masové vraždění nepřátel za pomoci rozličných střelných zbraní. Dnes si ale ukážeme, že to nemusí být vždy pravda.

Hrajeme zdarma: Narbacular Drop - teleportační akce

S žádným střílení se zde totiž nesetkáte. Hru tak lze doporučit dětem, které by v tomto případě ale měly být i tak trochu odrostlejší, protože hra v sobě skrývá nejednu logickou hádanku.

Všechno se točí okolo dvojice teleportů, které hlavní postava může umisťovat dle libosti. Takto vzniklé spojení pak může použít k přenosu vlastní osoby, nepřátel anebo věcí. Když se vše slušně zkombinuje a připraví se z toho levely, vznikne velice zajímavá a originální hra. Že pořád netušíte, jak vlastně funguje? Jeden příklad za všechny, který ukazuje, jak si poradit s absencemi zbraní. Pokud budete ohroženi nějakým nepřátelským stvořením, stačí mu do cesty umístit první teleport a druhý pak někam do výšky - jeho pád pak má stejně destruktivní účinky jako palná zbraň.

Bohužel tento velice vysoký potenciál nebyl plně dotažen do konce, zejména co se jeho zpracování týče. A tak bychom mohli strhávat body za celkem jednoduchou grafiku, která navíc neběží nejsvižněji, ale s přihlédnutím k tomu, že se jedná o studentský projekt, si vysoké ocenění zaslouží.

DOWNLOAD, homepage, 26 MB, 9/10

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků