Hlavní obsah

Hrajeme zdarma: Lost Treasures of Eldorado – jednoduchá zábava

Tato hra splňuje všechny nároky na titul, který vás zbaví nudy v jednom letním odpoledni. Dobře vypadá, lehce se hraje a nenutí vás přespříliš přemýšlet.

Hrajeme zdarma: Lost Treasures of Eldorado – jednoduchá zábava

Základ zde tvoří herní plocha rozdělená do šestiúhelníků. Asi už správně tušíte, že se od sebe liší symboly, které jsou na nich vyobrazeny. A stejně ta dobře už asi tušíte, že vaším hlavním úkolem bude dávat dohromady stejné obrazce. Ty posléze zmizí, herní plocha se přeskupí a to vše se opakuje tak dlouho, dokud nemáte dostatek bodů na postup do dalšího levelu.

Jakmile jich takhle překonáte pár, přesouváte se do jiné země. Toho si všimnete nejenom podle změny grafiky, ale také jste o tom informování prostřednictvím docela barvitě vyprávěného příběhu.

K tomu si připočtěte pár meziher a máte hru, která vás sice zabaví, ale nijak zvlášť nenadchne nebo neobohatí. Takových už tu totiž byly spousty.

DOWNLOAD, homepage, 17 MB, 7/10

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků