Hlavní obsah

I když her, ve kterých máte ovládat neposednou kuličku, existuje spousta, pokud se spojí nápaditý design úrovní s dobrou hratelností, není důvod nepodlehnout znova.

Hrajeme zdarma: Axiebal 7 - koulela se kulička

V době, kdy se prakticky vše předělává do třetího rozměru anebo alespoň do izometrických pohledů, může obyčejná ptačí perspektiva působit poněkud zastarale. Pro celkovou hratelnost je to však rozhodně lepší volba, k dokonalosti schází už jen větší rozhled.

Úkol je jako obvykle velice jednoduchý: sesbírat všechny vlaječky a najít východ. Sami už jistě tušíte, že přitom nesmíte spadnout do žádné z propastí. Naštěstí tato kulička umí i skákat, čímž překonáte menší překážky, na ty větší pak slouží mosty a můstky, nezřídka kdy pohyblivé.

Při neúspěchu naštěstí nemusíte opakovat hned celou úroveň (některé jsou opravdu rozsáhlé), ale budete navráceni na jeden z checkpointů. Nepříliš vysoká obtížnost se tak pozitivně promítá do celkové hratelnosti.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků