Hlavní obsah

Hrajeme zdarma: Air Shark – explozivní záležitost

Osamocený vrtulník, teroristé a hrozba nukleárního útoku. Je jasné, že když tohle všechno zamícháte dohromady a pořádně protřepete, dostanete svižnou až zběsilou akci, ve které nebude nouze o výbuchy.

Hrajeme zdarma: Air Shark – explozivní záležitost

Klasická střílečka – nic víc k popisu hry nepotřebujete vědět. Letíte si takhle kupředu, snažíte se uhýbat roji střel a svými vlastními likvidovat všechno, co se pohybuje ve vodě i ve vzduchu.

:. Air Shark

Na konci úrovně vás pak čeká nějaký ten boss, načež se zásadně promění grafika, abyste opět mohli provádět totéž pěkně znova, jen s trochu jinými zbraněmi. To vše dvacetkrát dokola – takový je totiž počet úrovní ve hře.

:. Air Shark

Pokud hra nepřinese nic objevného, jakože tato tak nečiní, pak o jejím úspěchu rozhodne grafické zpracování. To je zde opravdu na výtečné úrovni, střely, výbuchy a kouř, to vše si budete naplno užívat stejně jako zdařilé zvuky a hudební rozhovor.

Air Shark

Air Shark je tak vynikajícím společníkem pro všechny, kteří si chtějí užít intenzivní odreagování bez nutnosti nějak zvlášť přemýšlet.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků