Hlavní obsah

Trojrozměrné bludiště a v něm spousta záludných překážek – dokáže přes ně provést jednu malou kuličku od startu až k cíli?

Hrajeme zdarma: A7titude – máte pevnou ruku?

Zapomeňte na klávesnici, zde vám k ovládání bude stačit pouhá myš. S ní budete ovládat malou kuličku, která musí projít bludištěm od začátku až dokonce. Jediný dotyk stěny přitom ale znamená nutnost opakovat celou úroveň od začátku.

:. A7titude
Pokud se v herním světě pohybujete delší dobu, určitě jste měli tu čest se spoustou podobných projektů a zajisté se ptáte, čím se tento odlišuje. V první řadě máme před sebou velmi zdařilý design úrovní, který nejenom že dobře vypadá, ale ještě lépe se hraje. Bludiště začnou po po prvních, výukových úrovních přetékat různými pohyblivými částmi, které dobře prověří nejenom pevnost vašich rukou, ale i nervů. Ke všem se nakonec přidá i pohyb celého bludiště a to už pak skutečně jen pro silné povahy.

:. A7titude

Během hraní díky neustálému přísunu novinek prakticky nenarazíte na stereotyp, což se rovněž projevuje na pozitivním hodnocení.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků