Hlavní obsah

HRA: Table Tennis Pro Lite - ping-pong par excelance

Mezi hrami zdarma moc sportovních simulací nenajdete. Až vůbec ne těch, které se věnují sportu tak okrajovému, jako je stolní tenis. O to více překvapí, s jakou pečlivostí je jedna z nich zpracována.

HRA: Table Tennis Pro Lite - ping-pong par excelance

Nad různobarevnými stoly se vznášejí pálky ovládané neviditelnými hráči. Na vás je, abyste podle notoricky známých pravidel přemisťovali míček na druhou stranu a snažili se porazit svého (a taktéž neviditelného protivníka).

Jak těžké to bude, si můžete samo zvolit výběrem různých módů ovládání. V tom základním pouze určujete sílu a směr střely, v ostatních už musíte sami odhadovat místo, kam míček dopadne a také mu můžete udělovat faleš a další podobné vychytávky.

I inteligence protivníků je odstupňována, v základní verzi se však setkáte pouze s těmi snadnějšími. Ano, prakticky se jedná o demo komerční hry, ale množství zábavy, které nabízí, hravě předčí kdekterou free hru. Ostatně, simulaci ping-pongu tu nemáme každý den, že?

DOWNLOAD, homepage, 5 MB, 7/10

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků