Hlavní obsah
Havířov 6.2.2018 Nádraží v Havířově čeká proměna. Nádražní budova. Foto: Josef Zajíc

HRA: Pasha´s Gotcha - opravdu netradiční střílečka

Myslíte si, že co se klonu Moorhuhnu týče, pak už vás nic nemůže překvapit? Pak se stejně jako já mýlíte - tato hra mě přesvědčila o opaku a na nějakých pár chvil taky dobře pobavila. Totéž se může stát i vám, ovšem za předpokladu, že jste zletilí.

Havířov 6.2.2018 Nádraží v Havířově čeká proměna. Nádražní budova. Foto: Josef Zajíc
HRA: Pasha´s Gotcha - opravdu netradiční střílečka

Jestli se něčeho bojím více, než dalšího klonu Tetrisu nebo Arkanoidu, o němž budu muset psát, pak je to další napodobenina Moorhuhnu. Situace, kdy nějaký začínající autor vykrade engine, nalepí na něj nová pozadí a sprity a celé to zabalí a vydává jako novou akční bombu, se zasloužily o značný úbytek mého vlasového porostu.

Stejná situace nastává prakticky i nyní. Zase se kurzor myši změní na zaměřovací kříž a zase se po obrazovce budou promenádovat desítky nepřátel nadržených na to, až jim vpálíte kulku do hlavy a přičtete si za to nějaké body.

Jenomže - oni nepřátelé jsou vyvinuté dívky vylézající z moře, případně se prohánějící na pláži, či jinak skotačící. Nutno podotknout, že všem asi příboj odnesl horní díl plavek, a tudíž tato hra lahodí oku nejednoho zdravého muže. Závěrečný verdikt tedy zní - pro pány platí hodnocení níže uvedené, dámy nechť od něj odečtou takových 5-6 bodů v závislosti na tom, jak moc nemají rádi Moorhuhn klony...

DOWNLOAD, homepage, 2.4 MB, 8/10

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků