Hlavní obsah

HRA: Mah Jongg Solitare 3D - pekelně se soustřeďte

Obdobu čínského pexesa nejspíš všichni znáte. Hodiny zamyšleně hledíte na hromadu pestrobarevně pomalovaných kostiček a trpělivě odebíráte jednu za druhou.

HRA: Mah Jongg Solitare 3D - pekelně se soustřeďte

Mah Jongg není žádná novinka, tato hra tu ostatně byla dlouho před tím, než počítače vůbec vznikly. Ale protože se mezi logickými tituly jedná o takovou stálici, ke které se můžete vracet pořád dokola a nikdy vás neomrzí, nezaškodí si teď říci pár slov o její nové verzi.

Ta je docela jednoduchá, prostá všech ozdob a běží přímo v okně pod Windows. Na začátku si zvolíte styl hromady, vzhled kostiček a taky barvu podkladu a můžete se pustit do hraní. To spočívá v trpělivém hledání dvou souhlasně pomalovaných kostek a jejich označení a následném zmizení. Ovšem pozor, ne každý element je volný, aby se dal odebrat, to za vás ale hlídá počítač.

Dovětek 3D v názvu není jen tak pro legraci, po stisku pravého tlačítka myši můžete celou hromádkou otáčet a prohlížet si ji z různých úhlů. Stejně nejlepší je půdorysný pohled, na němž vidíte vše podstatné. Samozřejmě si od počítače můžete nechat poradit anebo vrátit poslední tah.

Takže jak už jsem naznačil, není to žádná bomba, bez které byste nemohli být, ale příjemná a nenáročná zábava na jedno nudné odpoledne.

DOWNLOAD, homepage, 2.7 MB, 7/10

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků