Hlavní obsah
Ilustrační foto. Foto: Policie ČR

HRA: Gate 88 - vesmírná střílečka a strategie

Gate 88 není pouhou vesmírnou střílečkou, jak by se na první pohled mohlo zdát, ale obsahuje v sobě i prvky strategie, navíc nabízí naprostou volnost pohybu. Je docela možné, že jakmile do ní proniknete, zahltí vás na pěkně dlouhou dobu.

Ilustrační foto. Foto: Policie ČR
HRA: Gate 88 - vesmírná střílečka a strategie

U her se nesmí stejně jako u lidí dávat na první dojem - když jsem totiž Gate 88 nainstaloval a spustil, říkal jsem si něco o utrpení, kterému jsem vystaven, když musím pořád dokola hrát vesmírné střílečky. Prvních pár obrazovek tutorialu mě o tom přesvědčilo: ovládáte malou vesmírnou raketku, s níž musíte hájit vlastní základnu proti náletům nepřátel. Naštěstí jsem ale vytrval a prošel tutorial až do konce.

Má celkem čtyřicet obrazovek a dozvíte se v něm o stavění vlastní báze a o napadání cizí, vše si samozřejmě můžete hned vyzkoušet, ale chce to minimálně dvě hodiny volného času a solidní znalost angličtiny.

Pak už se můžete vypravit do samotné akce. Nacvičení ovládání taky kvůli vysoké setrvačnosti nějaký čas zabere a je rovněž nezbytné se naučit dobře mířit, protože bezhlavým střílením okolo sebe akorát snižujete účinnost zbraní, které se pak musejí dobíjet.

Ze začátku úrovně máte nějaký čas na zajištění základny a pak se začne odpočítávat limit, během nějž máte splnit zadaný úkol - ze začátku to bude většinou pouze obrana vlastní základny, ale později se dostaneme i k napadání té nepřátelské.

Gate 88 je perfektní střílečka s prvky strategie, své místo však najde jen u toho, kdo je ochoten se jí trochu hlouběji věnovat a něco se naučit.

DOWNLOAD, homepage, 12.3 MB, 8/10

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků