Hlavní obsah
MOÚ, Švejdův pavilon Foto: Jiří Smutný

HRA: FloboPuyo - veselá logika

Za poněkud nezvyklým názvem se skrývá klon jedné logické hry, kterou jste už určitě stokrát viděli, ale přesto si ji s chutí po stoprvní zahrajete znovu. Její zpracování je totiž stejně netradiční jako název.

MOÚ, Švejdův pavilon Foto: Jiří Smutný
HRA: FloboPuyo - veselá logika

Nemáte v práci o polední pauze co dělat? Chtějí vaše děti hrát počítačové hry, ale vy byste neradi, aby ustřelovaly hlavy? Nudíte se? Čekáte na telefon? Pak je tu pro vás všechny FloboPuyo.

Princip hry je jednoduchý a jistě byste jej sami záhy odhalili sami. Z nebe se snášejí dvojice kuliček, přičemž každá je jiné barvy a vy je musíte natočit tak, abyste na zemi utvořili čtveřice stejné barvy, které následně zmizí. Časem se pro zpestření objeví takové věci, jakými jsou například bezbarvé kuličky, které nejdou odstranit apod. Pokud jste dva, můžete si zahrát společně na jednom počítači.

Malé bezvýznamné plus si můžete přičíst za zpracování. Kuličky vypadají jako obličeje a celou dobu na vás mrkají, což nabude na významu ve chvíli, kdy je jimi hrací plocha téměř zaplněna. Pochvala k autorům též směřuje za hudbu, či spíše sled zvuků, který perfektně doplňuje trochu ujetou koncepci.

Tak jako tak ale před sebou nemáme nic víc než jen další klon. Ale povedený klon.

DOWNLOAD, homepage, 3.8 MB, 6/10

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků