Hlavní obsah

HRA: Dostihy 3000 Deluxe - desková klasika na počítači

Stará desková hra s názvem Dostihy by se dnes dala najít ve spoustě domácností, většinou někde pod postelí nebo hluboko ve skříni. Nyní máte skvělou elektronickou příležitost, jak se ponořit do její skvělé atmosféry.

HRA: Dostihy 3000 Deluxe - desková klasika na počítači

Dostihy určitě všichni znáte, vedle Člověče nezlob se! to u nás byla velice populární desková hra, která mnohým pomáhala přežít okamžiky nudy v dětství, kdy televize měla jen dva programy a počítače s internetem jste mohli najít akorát tak ve vědeckofantastických knížkách. Je s podivem, jak mohl tehdejší režim tolerovat hraní si na tak buržoazní zábavu, jakou vlastnění koní a sázení na ně bezesporu je, ale to by asi bylo na delší povídání.

Daleko přínosnější bude povědět vám, že převedení do počítačové podoby se velmi povedlo. Obsahuje prakticky všechny věci, na něž jsme byli zvyklí u deskové verze, hraní je pohodlnější, ale postrádá tu atmosféru s balíčky karet a svazky dětských peněz.

Zahrát si můžete až čtyři u jednoho počítače a své počty případně doplnit procesorem ovládanými protivníky. Velké plus mají Dostihy 3000 za možnost hry po internetu.

Verdikt je tedy jasný: jedná se o příjemný výlet do doby, kdy se dalo bavit i bez počítačů stejně tak jako nadmíru příjemné trávení času pro celou rodinu v moderním balení.

DOWNLOAD, homepage, 17 MB, 9/10

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků