Hlavní obsah
Legendární Bardotka Foto: ROPID

HRA: Castlevania Quest - cesta do pravěku

Dnes tady máme jednu opravdu starou předělávku, konkrétně celých osmnáct let uplynulo od doby, kdy originál této hry poprvé spatřil světlo světa. Ať už z nostlagie nebo z čisté zvědavosti přijměte pozvání na výlet do herního pravěku.

Legendární Bardotka Foto: ROPID
HRA: Castlevania Quest - cesta do pravěku

O co ve hře jde? Abych pravdu přiznal, moc jsem to nezkoumal. Prostě se objevíte v hradu plném upírů a netopýrů, ozbrojeni pouze bičem, se kterým povraždíte všechno, co vám naběhne do cesty a najdete si cestu ke konci úrovně. Je to prostě plošinovka jako každá jiná, nic světoborného od ní nečekejte.

Někteří hráči budou mít po spuštění pocit, že se jim pokazil monitor, který najednou bude zobrazovat pouze šestnáct barev a musím vám říci, že vidět něco takového navíc v rozlišení 320 x 240 pixelů na 19ti palcovém LCD je trochu zvláštní pocit.

Ovládání je jednoduché, stačí vám klávesy Ctrl a Alt pro skoky a útok, pro pohyb slouží kurzorové šipky. Hra samotná není nikterak těžká, ale myslím že o hraní zde ani tak moc nejde jako spíš o poznání, jak vypadaly hry, když ještě většina dnešních pařanů ani nebyla na světě.

DOWNLOAD, homepage, 1.2 MB, 4/10

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků