Hlavní obsah
MDŽ 2017 Foto: Jaroslav Blažek

HRA: Ball Buster X - další Arkanoid

Ball Buster X je klasickým zástupcem rodu arkanoidů. V ničem nijak zvlášť nevybočuje, ale pokud máte zájem o jednoduchou zábavu na odreagování, pak je pro vás to pravé.

MDŽ 2017 Foto: Jaroslav Blažek
HRA: Ball Buster X - další Arkanoid

Tam, kde se ostatní klony Arkanoidu snaží alespoň o jakousi invenci, zůstává Ball Buster X naprosto věrný své předloze: nad pohybující se destičkou se nehybně vznáší několik řad kostek, které je třeba všechny do jedné rozbít vhodně odráženou kuličkou.

Ball Buster X je velice rychlá hra. Pokud si myslíte, že se jako u jiných podobných titulů budete ze začátku nudit a pozorovat líně se pohybující kuličku, pak se mýlíte. Hned od začátku nebudete vědět, kde vám hlava stojí, bonusy se na vás budou řítit hlava nehlava a vy pěkně proženete myšku, abyste vše stihli.

Celému dynamickému ladění hry navíc dodává ten správný říz i rázný a rychlý rockový doprovod. Je to sice otázka vkusu, ale pokud máte tento styl hudby jenom trochu rádi, pak mi dáte za pravdu, že se jedná o velmi poslouchatelný soundtrack ke hře.

DOWNLOAD, homepage, 2 MB, 7/10

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků