Hlavní obsah
Jiří Bartoň sklidil v Kroměříži už podruhé úspěch. Foto: Robert Rohál

HRA: Arcade Racing - agresivní závodění

Pokud zrovna máte chuť na vyvážený mix závodění a akce, který je navíc zabalený do slušivého grafického kabátku a nabízí i propracovaný herní systém, pak je teď ta pravá chvíle pro českou hru s názvem Arcade Racing.

Jiří Bartoň sklidil v Kroměříži už podruhé úspěch. Foto: Robert Rohál
HRA: Arcade Racing - agresivní závodění

Vzpomínáte na Racera? Taktéž česká shora viděná hra si nejenom mě podmanila na dlouhé chvíle hlavně propracovaným systémem nakupování vybavení do svého vozu, zapisováním se na závody s různými finančními výhrami a následném nákupu buďto nového vozu nebo alespoň lepšího motoru.

Totéž nabízí i Arcade Racing. Nejdříve si koupíte auto (samozřejmě, že máte peníze jen na to nejlevnější a tudíž i nejpomalejší) a vydáte se závodit. I když se na prvním okruhu neplatí startovné, hlavní výhra je docela vysoká, a proto o ní propuknou nelítostné boje. Záhy zjistíte, že nestačí pouze řidičské umění, ale že je nutné své schopnosti pojistit nějakými těmi raketami, minami, případně olejovými skvrnami způsobujícími smyl. Vše je ovšem nutné přikoupit za peníze.

Ale záhy se otrkáte, něco vyhrajete a jakmile i něco naspoříte, můžete si koupit lepší auto a s ním postoupit do náročnějších závodů - pokud si vás tenhle kariérní systém podmaní, pak se od hry jen tak neodtrhnete.

I když jsou tratě poměrně jednotvárné a grafika jednoduchá, neuvěřitelný zmatek, který dokáže na dráze vyrobit pár aut, která po sobě začnou střílet, klást miny a používat turbo, to vše skvěle vynahradí.

Závěrem lze říci jen tolik, že Arcade Racing skvěle vyplňuje mezeru závodních her na freewarovém poli. Buďme ji za to vděční.

 

DOWNLOAD, homepage, 9.2 MB, 8/10

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků