Představte si, že pracujete jako takový tuctový kosmonaut. A jednou prostě přijde takový den blbec. V poklidu si letíte nad neznámou planetou, když tu náhle vysadí motory a vy se zřítíte k zemi. Prvotní obhlídka situace také nepřináší žádné pozitivní zprávy: vaše loď je na kusy, vyteklo z ní palivo a navíc se to na oné planetě jen hemží nepřátelsky naladěnými tvory.

Ovšem nebyl by to ten pravý vesmírný dobyvatel, aby se vzdal jen tak bez boje. Protože jeho skafandr má na zádech jetpack, může se s ním vznášet a sestavit všechny části lodě zase dohromady, stejně tak, jako do nich poté doplnit palivo. Ovšem musí dávat pozor na to, že energie v jetpacku není neomezená, takže když si vše špatně načasuje, může se klidně zřídit tak, že mu už žádný doktor v galaxii nepomůže.

Do standardní výbavy patří i laserová pistole s neomezeným počtem nábojů, která slouží, jak jinak, než k eliminaci oněch dotěrných tvorů.

Víc ani není třeba poznamenávat, uvidíte sami, že slova o kvalitě, jež spočívá hlavně v vynikající hratelnosti, nejsou jen prázdnými řečmi.

DOWNLOAD, homepage, 6.6 MB, 8/10