Málokterá hra tak klame svým vzhledem jako právě tato. Na obrázcích vidíte lehce naivně kreslené lokace zářící veselými barvami, na nichž se vyskytují roztodivná zvířátka. Jste v pokušení posadit svou ratolest k něčemu takovému před monitor, aby dala na chvíli pokoj? Pak to rozhodně nedělejte, následky by mohly být nezvratné.

Všechna veselá zvířátka totiž, jakmile promluví, vypadají jako by právě utekla z blázince. Sadomasochističtí křečci jsou jen vrcholek ledovce, o zbytku si nejsem jist, jestli se dá bez následků publikovat. Do zvláštního halucinogenního světa vás ještě vtáhne grafika, která ač se jeví dvourozměrně, nabízí zajímavým způsobem iluzi třetího prostoru.

Nyní možná čekáte obligátní větu, že hra skončí dříve než pořádně začne a že je to tím pádem takový zajímavý experiment. Tak to zde rozhodně neuslyšíte. Titul se naopak hlásí ke tradici pravověrných adventur, kdy nedostáváte žádné nápovědy, naopak se vším musíte prokousat sami. A to včetně docela složité angličtiny. Výsledkem je pořádná hrací doba, ale také nemálo zákysů.

DOWNLOAD, homepage, 40 MB, 8/10