V první řadě to platí o grafice. Není snad jiný žánr, kde by na ní záleželo více, a tak je většina slibných projektů odsouzena k zániku už po několika prvních pohledech, byť v sobě skrývají daleko větší potenciál. To se však v tomto případě nestane. Engine, který se například používá i ve hře F.E.A.R, má stále co nabídnout.

Combat Arms EU

:. Combat Arms EU

Stejně jako v jiných multiplayer akcích se příliš nezdržujete nějakým příběhem, nýbrž se jen někde ocitnete a střílíte po všem, co se kde šustne, vyjma módu s kooperativním laděním. Co je však na hře výjimečné, je systém zbraní, jichž zde naleznete přes dvě stovky. Zdarma máte pouze základ a vše ostatní si kupujete za body získané za herní úspěchy. Anebo, pokud hře skutečně propadnete, za opravdové peníze.

Combat Arms EU

:. Combat Arms EU

Na Combat Arms EU nenajdeme žádnou větší chybu, ať se na ni díváme z jakékoli strany. Poslouží tak dobře zájemcům o levnou a kvalitní multiplayer zábavu, tak třeba těm, jež omrzel Counter-Strike a hledají k němu alternativu.

Combat Arms EU

:. Combat Arms EU

Poznámka: Nejprve je nutné stáhnout si nevelký instalátor, který stahuje potřebné soubory čítající okolo jednoho gigabajtu dat.

DOWNLOAD, homepage, 0,5 MB, 9/10