Když se u nás před deseti lety objevilo jedno z prvních MMORPG - Ultima Online, bylo to v době, kdy se většina lidí připojovala přes modem a o platební kartě pro internet neměly tehdejší banky ani ponětí. Naštěstí jsme se čase přiblížili k civilizovaným zemím natolik, že třeba takový World of Warcraft se stal již poměrně populární.

Stále však zůstává nutnost něco platit. Tak tomu bylo i u RF Online v zemi jeho původu, v Japonsku. A posléze i v Evropě. Stala se ale jedna nemilá věc - zákazníci na starém kontinentě ji nepřijali tak, jak se očekávalo. Možná se jim nechce zkoušet nic nového, možná se jen těžko smiřují s výrazně asijským nádechem celé hry.

Ten je patrný třeba už jen z grafiky. Ta je silně ovlivněna hentai, a tak se to kolem vás bude jen hemžit dráždivými, leč cudně ukrytými poprsími a podobnými věcmi. Tím ovšem nechci grafiku nijak shazovat, už podle obrázků poznáte, že se jedná o něco úchvatného a ve skutečnosti to vypadá mnohem lépe.

Neméně dobře jsou na tom i herní možnosti. Můžete zvolit buďto cestu osamělého válečníka anebo se sdružovat do guild... Možností je zde opravdu mnoho; RF Online tak bez problémů můžeme uznat členství k klubu elitních MMORPG.

Poznámka: Po stažení instalačního souboru projděte procesem, který se skrývá pod odkazem "homepage". S jeho pomocí si vygenerujete bezplatný aktivační klíč.

DOWNLOAD, homepage, 1.5 GB, 10/10