Hlavní obsah
 

Po mobilech se Xiaomi snaží zaujmout i sluchátky, lákají dlouhou výdrží

Společnost Xiaomi se vyhoupla do čela evropského žebříčku nejúspěšnějších výrobců chytrých telefonů. Dosáhla toho mimo jiné i agresivní cenovou politikou, kdy jsou na nadprůměrně vybavené přístroje nalepeny relativně nízké cenovky. Nyní se bude čínský podnik snažit zaujmout i novými bezdrátovými špunty Redmi Buds 3 Pro, které nabídnou například dlouhou výdrž.

 
Po mobilech se Xiaomi snaží zaujmout i sluchátky, lákají dlouhou výdrží

Redmi Buds 3 Pro se chlubí vyváženým zvukovým projevem, za což vděčí 9mm dynamickým měničům, které se ukrývají v každém sluchátku. Novince se nedá upřít ani líbivý vzhled, kdy z ucha netrčí žádný konec sluchátka, ale všechna elektronika se ukrývá přímo „v uchu“. Vybírat je možné mezi černým a šedým provedením.

Lákadlem novinky má být funkce aktivního potlačení šumu. V praxi to funguje tak, že mikrofony směřující dovnitř a ven dovedou detekovat šum mimo ucho a zároveň i ten směřující do ucha. Následně dynamické ovladače generují přesné protihlukové signály.

Xiaomi Redmi Buds 3 Pro

Foto: archív výrobce

Díky sledování okolí je možné nastavit potlačení okolního hluku v různých úrovních. Poslech je tak v praxi o poznání komfortnější. ANC zvládne ztlumit okolní hluk až do 35 dB.

Samotná sluchátka vydrží na jedno nabití pracovat až šest hodin, díky dodávanému nabíjecímu pouzdru výdrž na cestách stoupne až na 28 hodin. Pouzdro je možné dobíjet USB-C kabelem i bezdrátově, což bývá zpravidla výsada až dražších sluchátek.

Xiaomi Redmi Buds 3 Pro

Foto: archív výrobce

S telefonem komunikují sluchátka prostřednictvím bezdrátového standardu Bluetooth 5.2, v balení se kromě sluchátek a nabíjecího pouzdra nachází také trojice silikonových ušních nástavců. Díky tomu by sluchátka měla dobře sedět jedincům s menšími i většími zvukovody.

Xiaomi Redmi Buds 3 Pro však nabízí zatím jen pár tuzemských prodejců za cenu okolo 1500 Kč.

Xiaomi Redmi Buds 3 Pro

Foto: archív výrobce

Může se vám hodit na Zboží.cz:
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků